Intencje Mszy świętych

 

Niedziela 11.09

9.00 – W 35 r. ślubu Dorota i Jan /Niemeńska 100/

10.30 – O zdr. błog. i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny, Joanny, Doroty, Justyny, Ewy, Marii, Magdy i ich rodzinom /Niemeńska 27/

12.00 - + Janina, Piotr, Alicja, Ireneusz, r. Jastrzębskich /Prypecka 13/

18.00 – W 91r. ur. Jadwiga /Berezyńska 9/

Poniedziałek 12.09

8.00 – MP

18.00 – W kolejną r. ur. Grzegorz /Niemeńska 49/

Wtorek 13.09

8.00 - + Genowefa Kosakowska /Bystrzycka 30/

18.00 - + Romuald Kozłowski 15r. /Biebrzańska 52/

Środa 14.09

8.00 – MP

18.00 - + Wojciech, Aleksandra Łuniewscy /Wiślana 92/

Czwartek 15.09

8.00 – MP

18.00 – W 80 r. ur. Elżbiety i w kolejną r. ślubu Elżbiety i Jerzego, dziękczynna z prośbą o błog. na dalsze lata życia /Diamentowa 33/

Piątek 16.09

8.00 - + Grażyna Sienkiewicz

16.30 - /ślub/ Rafał Ostrowski – Izabela Łuczaj

18.00 - + Henryk Rogało 23 r. /Dźwińska 20/

Sobota 17.09

8.00 – MP

18.00 - + Aleksandra i Wojciech Łuniewscy /Wilejki 19/

Niedziela 18.09

9.00 – Dziękczynna i o błog. r. Rogowskich /Supraślska 54/

10.30 - + Eugeniusz /Działkowa 12/

12.00 – W 7 r. ur. Letycja, i w 10 r. ur. Karolina, o błog. rodzinie /Diamentowa 33/

18.00 - + Leonard Kuryłowicz 17 r. /Niemeńska 134/

Poniedziałek 19.09

18.00 - + Mieczysław Cylwik

Wtorek 20.09

18.00 - + Krystyna Niksa /Niemeńska 150/

Środa 21.09

18.00 – Dziękczynna i o błog. r. Gryko /Nadbużańska 45/

Czwartek 22.09

18.00 – Dziękczynna i o błog. r. Stabińskich /Niemeńska 144/

Piątek 23.09

18.00 - + Janina, r. Lewczuk, Klonowskich, Sadowskich, Wiktorowicz i Zakrzewskich /Niemeńska 27/

Sobota 24.09

18.00 – W kolejną r. ur. Emil /Niemeńska 17/

Niedziela 25.09

9.00 – Dziękczynna i o błog. Wacław z okazji Imienin

10.30 – W 1 r. ślubu Szymon i Sylwia Skarzyńscy /Niemeńska 120/

12.00 - + Michalina Cywińska /Niemeńska 45/

18.00 – W 18 r. ślubu Monika i Krzysztof Wnuczko /Niemeńska 41b/

Poniedziałek 26.09

18.00 – W 24 r. ślubu Marta i Andrzej, o dary Ducha św. /Wilejki 2/

Wtorek 27.09

18.00 - + r. Wilczko /Nadbużańska 46/

Środa 28.09

18.00 – W 20 r. ślubu Krystyna i Tomasz Radziwońscy /Niemeńska 9/

Czwartek 29.09

18.00 – W kolejną r. ur. Aleksandra (f) /Wilejki 19/

Piątek 30.09

18.00 - + Wacław, Zofia, Paweł r. Kobylińskich /Niemeńska 17/