Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia

2 października -  27 Niedziela Zwykła

1.     Dziś I-sza niedziela miesiąca, pomiędzy Mszami św. wystawienie Najświętszego Sakramentu /zmiana tajemniczek różańcowych/. Na Mszy św. o 12.00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I-szej Komunii św. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na Caritas parafialną.

2.     Nabożeństwo Różańcowe odprawiane jest codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o 10.30. Zapraszam na to nabożeństwo wszystkich: dorosłych, dzieci i młodzież.

3.     We wtorek /4.10/ wsp. św. Franciszka z Asyżu. Po Mszy św. wieczornej i po nabożeństwie różańcowym (około 19.00) rozpoczynamy spotkania małżeńskie –  serdecznie zapraszam do salki na plebanię. W następny wtorek /11.10/ rozpoczniemy kurs lektora.

4.     We środę /5.10/ wsp. św. Faustyny Kowalskiej, Dz.

5.     We czwartek I-szy miesiąca, na nabożeństwie różańcowym modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

6.     W piątek /7.10/ wsp. N.M.P. Różańcowej, I-szy piątek  miesiąca. Spowiedź od 17.30

7.     W następną niedzielę ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

8.     Na wypominki – modlitwy za zmarłych można składać w zakrystii lubw kancelarii. Kartki do wypominek znajdują się na stoliku przy wyjściu.

9.     Nowy numer „Drogi Miłosierdzia” – na stoliku.

10.                       Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła: r. Anonimowej, r. Sadowskich, p. Rutkowskiej-Hauzer. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel w ubiegłą niedzielę na tacę – 3300 PLN.