Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia

27 listopada – I Niedziela Adwentu

1.     Dziś po Mszy św. o 12.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania poświęcone bł. Carlo Acutis. Zapraszam wszystkich chętnych.

2.     W okresie Adwentu Msze św. Roratnie będą odprawiane we środy o 18.00. Na Roraty zapraszam z lampionami. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii – 17 i 18 grudnia /ostatnia sobota i niedziela adwentu. Rekolekcje poprowadzi  ks. Jerzy Ostrowski – wikariusz parafii Ducha św. w Białymstoku. Świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom można nabyć na stoliku przy wyjściu – 25 PLN.

3.     Opłatki na stół wigilijny do nabycia w na stolikach przy filarach.

4.     We wtorek o 19.00 – spotkania małżeńskie „Eucharystia w małżeństwie”.

5.     We środę /30.11/ święto św. Andrzeja Ap.

6.     W I-szy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, o 17.30 wystawienie Najśw. Sakr. i adoracja do wieczornej Mszy św.

7.     W I-szy piątek miesiąca nabożeństwo do N.S.J. o 18.00. Spowiedź od 17.30.

8.     W I-szą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci N.S.M o 18.00.

9.     W następną niedzielę I-szą miesiąca pomiędzy Mszami św. wystawienie Najśw. Sakr. i adoracja indywidualna /zmiana tajemniczek różańcowych/. Taca na Kurię Metropolitalną Białostocką, ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.

1   Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła złożone w ostatnim czasie: r. Głębockich, 2x r. Rogowskich, 2x r. Anonimowa, r. Puksza.