Intencje Mszy świętych

 

Piątek 1.11

7.00 - + Jadwiga, Andrzej, r. Szugzda, Staranowicz i Sawickich /Odrzańska 30/

9.00 - + zm. z wypominek

10.30 - + Wiktoria, Łucja, r. Święczkowskich, Szarmachów, Cudowskich /Cz. Hańczy 36/

Sobota 2.11

9.00 – KŻR żon modlących się za mężów i za kapłanów

18.00 - + zm. z wypominek

Niedziela 3.11

9.00 - + r. Malinowskich i Szlaga /Wiślana 81/

10.30 - + Janina, Marianna, Henryka, Alicja, Regina i zm. z rodzin członków KŻR

12.00 - + Zdzisława, Lucjan Chwiećko /Supraślska 70/

18.00 - + Luba, Piotr, Janusz, r. Łukaszuk i Gołubowskich, dusze w czyśćcu /Odrzańska 27/

Poniedziałek 4.11

18.00 – + Zdzisław, r. Łubnickich, Wróblewskich i Skarzyńskich /Niemeńska 120/

18.00 - + Henryk, Władysława /Niemeńska 16/

Wtorek 5.11

18.00 - + Alfreda Popławska /Biebrzańska 24b/

18.00 – W int. Sławomir z okazji Imienin

Środa 6.11

18.00 - + Leontyna i Lesław Brak /K. Bagnówka 5/2/

18.00 - + Maria, Jan Huszcza, r. Pieróg /Niemeńska 40/

Czwartek 7.11

18.00 – W kolejną r. ur. Krzysztof, o łaskę wiary, dary Ducha św. i dalszą opiekę /K. Bagnówka 2/

Piątek 8.11

18.00 - + Teresa /Niemeńska 38/

Sobota 9.11

18.00 - + Antoni, Zofia, r. Hryniewickich, Bałdaków, Olszewskich, Matowickich, Mallo, dusze w czyśćcu /K. Bagnówka 2/

18.00 - + r. Pietruć /Biebrzańska 55/

Niedziela 10.11

9.00 - + Stanisław, Marianna Gutowscy /Cz. Hańczy 20/

10.30 – W 18r. ur. Julia Kobylińska /Wiślana 59/

12.00 - + Kazimierz, Tomasz, Zbigniew, Helena /Niemeńska 124/

18.00 - + Leszek, Edward, r. Leszczyńskich, Grabskich, Wojtanów, Olkowskich /Wilejki 3/

Poniedziałek 11.11

9.00 - + r. Makosz, Olendzkich, Klimaszewskich, Budzisz /Wilejki 10/

18.00 - + Janina Mośko 7r. /Wiślana 116/

Wtorek 12.11

18.00 - + Romuald Dargiewicz

Środa 13.11

18.00 - + Józef, Stanisław /Biebrzańska 42/

Czwartek 14.11

18.00 - + Stanisław, Zygmunt, Michalina, Stanisław, r. Roszkowskich /Odrzańska 32/

Piątek 15.11

18.00 - + Zofia, Antoni Wysoccy /Odrzańska 18/

Sobota 16.11

16.00 - /ślub/ Karolina Kruk – Roland Tyszka

18.00 - + Zdzisław Łubnicki /Niemeńska 126/

Niedziela 17.11

9.00 – W 18r. ur. Kacper /K. Bagnówka 5/2/

10.30 - + Heronim /Diamentowa 24/

12.00 – W kolejną r. ur. Joanna /Niemeńska 49/

18.00 – r. Baranowskich /Odrzańska 21/

Poniedziałek 18.11

18.00 – W 40r. ur. Barbara /Cz. Hańczy 10/

18.00 – Dziękczynna za lata pracy i wszelkie łaski /Niemeńska 41b/

Wtorek 19.11

18.00 - + Eugenia /Wiślana 32/

Środa 20.11

18.00 – W int. ks. Bogusław i uczestników dnia skupienia, o łaski

Czwartek 21.11

18.00 - + Danuta Kulesza 22r. /Wilejki 17/

Piątek 22.11

18.00 – W kolejną r. ur. Karol, Marcin i Marek /Dźwińska 22/

Sobota 23.11

18.00 – O łaskę zdr. duszy i ciała Janusz i Elwira /Odrzańska 3/

Niedziela 24.11

9.00 - + r. Gruszewskich i Matejczuk /K. Bagnówka 3/

10.30 - + Mirosław Woiński /Prypecka 13/

12.00 – W kolejną r. ur. Patrycja i Maurycy /Niemeńska 41b/

18.00 – O błog. Katarzyna

Poniedziałek 25.11

18.00 - + Romuald Dargiewicz

Wtorek 26.11

18.00 - + Eugeniusz Zaniewski /Cz. Hańczy 61/

18.00 - + Józef, Feliksa, Józef, Apolonia, Daniel, Zofia, Tadeusz, Marianna , Helena, r. Iwanowskich /Odrzańska 32/

Środa 27.11

18.00 - + Aurelia, Jan, Walerian /Biebrzańska 18/

Czwartek 28.11

18.00 - + Andrzej, r. Janowskich /Biebrzańska 64/

Piątek 29.11

18.00 – W 19r. ur. Aleksandra /Odrzańska 22/

Sobota 30.11

18.00 – W int. Andrzej