Intencje Mszy świętych

Sobota 3.10

18.00 - + Stefania, Zygmunt /Niemeńska 17/

18.00 - + Bogusław Cudowski

Niedziela 4.10

9.00 – W kolejną r. ur. Wacław /Berezyńska 9/

10.30 – O błog. Boże członkom KŻR /Odrzańska 25/

12.00 – W 5 r. ur. Letycja i w 8 r. ur. Karolina /Diamentowa 33/

18.00 – O zdr. i błog. Boże r. Sosnowskich /Prypecka 11/

Poniedziałek 5.10

18.00 – Dziękczynna i o błog. r. Stabińskich /Niemeńska 144/

Wtorek 6.10

18.00 – O uzdrowienie Piotr z nałogu

Środa 7.10

18.00 – W 10 r. „Magnificat”

18.00 - + Włodzimierz, r. Tomczuk /Cz. Hańczy 32/

Czwartek 8.10

18.00 - + Halina Zalewska, Bronisława Lewkowicz /Dźwińska 22/

18.00 – W kolejną r. ślubu: dziękczynna za otrzymane łaski, o błog. i opiekę M.B. Janusz i Elwira /Odrzańska 3/

Piątek 9.10

18.00 - + Olga Presutti 10r. /Cz. Hańczy 59/

Sobota 10.10

8.00 - + Tomasz Sosnowski /Cz. Hańczy 65/

18.00 – W kolejną r. ślubu Dariusz i Małgorzata Miczejko /Odrzańska 22/

Niedziela 11.10

9.00 - + Michał, Balbina, Eleonora /K. Bagnówka 7/1/

10.30 – W kolejną r. ur. Katarzyna /Berezyńska 9/

12.00 – W kolejną r. ślubu Robert i Teresa /Wiślana 81/

18.00 – r. Baranowskich /Odrzańska 21/

Poniedziałek 12.10

18.00 – O uzdrowienie Piotr z nałogu

18.00 – W kolejną r. ślubu Joanna i Grzegorz /Niemeńska 150/

Wtorek 13.10

18.00 – O uzdrowienie Piotr z nałogu

18.00 - + r. Bućko i Mariankowskich /Niemeńska 54/

Środa 14.10

18.00 – W int. Teresa z okazji Imienin

Czwartek 15.10

18.00 - + Jan /115 r. ur./ + Wanda /100 r. ur./ /Diamentowa 33/

Piątek 16.10

18.00 – W 6 r. ślubu Dagmara i Piotr /Niemeńska 38/

Sobota 17.10

18.00 - + Edwin, Marianna, Piotr, r. Dąbrowskich, Satuła, Lewczuk, Klonowskich /Niemeńska 27/

Niedziela 18.10

9.00 – Dziękczynna Agnieszka z rodziną /Nadbużańska 26/

10.30 – W kolejną r. ur. Anna, o błog. całej rodzinie /Diamentowa 24/

12.00 – W 18 r. ur. Wiktoria /Nadbużańska 38/

18.00 – W 15 r. ur. Julia /Wiślana 2/

Poniedziałek 19.10

18.00 - + Tomasz Sosnowski

18.00 - + Andrzej /K. Bagnówka 9/

Wtorek 20.10

18.00 - + Jan, Anna Jaroccy, r. Jarockich /Wiślana 92/

Środa 21.10

18.00 - + Krystyna Jarocka

Czwartek 22.10

18.00 – W 45 r. ślubu Celina i Adam Marciszko /Dźwińska 1/

Piątek 23.10

8.00 - + Nela Romanowska 12r.

+ Antonina, Jan, Józef, Tomasz, r. Romanowskich /Janosika 24/

18.00 - + Genowefa Kosakowska /Bystrzycka 30/

18.00 - + Aleksandra, Halina, Czesław Załęscy /Wiślana 61/

Sobota 24.10

18.00 – W 2 r. ur. Krzysztof /Wilejki 10/

Niedziela 25.10

9.00 - + Władysław, Janina, Mirosław, Henryk, r. Żyłków i Kiełkowiczów /Odrzańska 27/

10.30 - + Eleonora /Diamentowa 24/

12.00 – W kolejną r. ur. Jan /Niemeńska 41/

18.00 - + r. Kamińskich i Roubo /Biebrzańska 22/

Poniedziałek 26.10

18.00 - + Wiesław Chycak 13 r. /Dźwińska 8/

18.00 - + Halina Zaniewska, r. Zaniewskich i Szymanowskich /Niemeńska 110/

Wtorek 27.10

8.00 - + Grażyna Sterkowiec

18.00 - + Tadeusz Niksa /Niemeńska 150/

Środa 28.10

8.00 - + Maria-Wiesława Kochan

18.00 – W kolejną r. ślubu Halina i Adam /Odrzańska 25/

Czwartek 29.10

18.00 - + Henryk, Bronisława, Bożena, Edward /Wiślana 73/

18.00 - + Wanda, Mieczysław /Niemeńska 34/

Piątek 30.10

18.00 - + zm. z rodziny z obojga stron /Nadbużańska 13/

Sobota 31.10

8.00 - + Tomasz Sosnowski

18.00 - + Jadwiga, Mieczysław Dzwoniarek /Nadbużańska 1/

18.00 - + r. Przestrzelskich i Gopaniuk /Cz. Hańczy 54/