Ogłoszenia parafialne

 Bardzo proszę Nowych Parafian, którzy nie są jeszcze zapisani do parafii, a chcieliby uczestniczyć w tegorocznej Kolędzie, o wcześniejsze zgłoszenie i podanie adresu. /telefonicznie/

Odwiedziny duszpasterskie Kolęda 2023r.

Białystok

2.01 - poniedziałek

Wilejki 1 -27 /cała/

16.00

3.01 – wtorek

Odrzańska 3 – 31 /nieparzyste/

16.00

4.01 – środa

Odrzańska 4 – 32 /parzyste/

16.00

5.01 – czwartek

Dźwińska 1 – 32 /cała/

16.00

7.01 – sobota

Bystrzycka 6 – 40, Wiślana 103,110 – 120

10.00

9.01 – poniedziałek

Niemeńska 6 – 32,/parzyste/ 7,9,13,13a /nieparz./

16.00

10.01 – wtorek

Niemeńska 34 – 64 /parzyste/ 15,17 /nieparzyste/

16,00

11.01 – środa

Niemeńska 68 – 98 /parzyste/

16,00

12.01 – czwartek

Niemeńska 100 – 126 /parzyste/

16,00

13.01 – piątek

Niemeńska 130 – 152 /parzyste/

16.00

14.01 – sobota

Niemeńska 27 – 59 /nieparzyste/

10.00

16.01 –poniedziałek

Czarnej Hańczy 1 – 31 /nieparzyste/

16.00

17.01 – wtorek

Czarnej Hańczy 37 – 69 /nieparzyste/

16,00

18.01 – środa

Czarnej Hańczy 6 – 54 /parzyste/

16.00

19.01 – czwartek

Prypecka 1 – 36 /cała/

16,00

20.01 – piątek

Notecka /cała/

17.00

21.01 – sobota

Kol. Bagn. 2.3.2J,7/1,8,Skalna 100 - 51,Rubinowa, Cyrkoniowa, Ametystowa, Alabastrowa, Jutrzenki 47,49

10.00

Nowodworce

23.01 poniedziałek

Zawilcowa 25 – 1; Niemeńska 33b

16.00

24.01 – wtorek

Zawilcowa 18 – 2; Niemeńska 35a,b

16.00

25.01 – środa

Niemeńska 31 a,b,c…/bloki/

16.00

26.01 – czwartek

Słonecznikowa

16.00

27.01 – piątek

Supraślska, Wileńska, Promienna

16.00

28.01 – sobota

Niezapominajki /cała/ Bagnowska 29 – 35

13.00

30.01 poniedziałek

Storczykowa 1 – 35 /nieparzyste/

16.00

31.01 – wtorek

Storczykowa 37 – 71 /nieparzyste/

16.00

1.02 – środa

Storczykowa 73 – 115; Niemeńska 49 i 51 /nieparzyste/  

16.00

3.02 – piątek

Storczykowa 44 – 72 /parzyste/

16,00

4.02 - sobota

Storczykowa 76 – 120; /parzyste/ Niemeńska 47

10.00

20.02poniedziałek

Stokrotki

16.00

 

 

 

Białystok

6.02 poniedziałek

Nadbużańska 1 – 35;/nieparzyste/ 4 – 12 /parzyste/

16.00

7.02 - wtorek

Nadbużańska 18 – 66 /parzyste/

16,00

8.02 - środa

Nadbużańska 43 – 63 /nieparzyste/

16,00

9.02 - czwartek

Biebrzańska 5 – 55 /nieparzyste/; 4,2 /parzyste/

16.00

10.02 - piątek

Biebrzańska 6 – 24e

16,00

11.02 – sobota

Odrzańska 51,53, Koralowa, Skalna 25d - 41, Brylantowa

10.00

13.02poniedziałek

Biebrzańska 26 – 64 /parzyste/

16,00

14.02 - wtorek

Wiślana 2 – 36f, /parzyste/ Diamentowa 19a,b,c,d

16,00

15.02 - środa

Wiślana 3 – 31 /nieparzyste/

16,00

16.02 - czwartek

Wiślana 62 – 108 /parzyste/

16.00

17.02 - piątek

Wiślana 99 – 59 /nieparzyste/

16.00

18.02 – sobota

Diamentowa 48 – 15B,/cała/ K. Bagnówka 9m, 25

10.00

19.02 - niedziela

Berezyńska /cała/

14.00

20.02poniedziałek

Stokrotki

16.00

21.02 - wtorek

Nowodworce Niemeńska 31/Bloki/ A, B, C, D, E, F 

16.00

 Jeżeli Rodzina nie może w proponowanym terminie przyjąć kapłana, a chciałaby uczestniczyć w tegorocznej kolędzie, wizytę duszpasterską proszę umówić indywidualnie.

Ogłoszenia

29 stycznia – 4 Niedziela Zwykła

1.     We wtorek /31.01/ wsp. św. Jana Bosko.

2.     We czwartek /2.02/ Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 9.00 i 18.00, poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. W tym dniu taca na zakony klauzurowe.

3.     W piątek /3.02/ wsp. św. Błażeja – patrona od chorób gardła. Poświęcenie świec i błogosławieństwo na Mszy św. o 7.30. I – szy piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci N.S.J. o 7.30.

4.     W sobotę /4.02/ I – szą miesiąca, nabożeństwo ku czci N.S.M. o 7.30.

W następną niedzielę /5.02/ błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty na każdej Mszy św.